KONST / Litografier / Färglitografi 14193116
nr 1419 3116
Bengt Elde
(1939-2015), Sverige
Signerad, numrerad 357/398. Färglitografi, bildmått: 25x25cm, yttermått inklusive ram: 36x29cm
Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 20 september 2021
kl 19:29:36
1.500 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.600 kr